مشاوره رایگان

دپارتمان بعدی
دپارتمان قبلی

فعالیت ها:
 

امروزه طراحی و دیزاین در بسته بندی حرف نخست را می زند. یک ایده پردازی، طراحی و دیزاین خوب در بسته بندی می تواند در قیمت تمام شده، تولید با کیفیت، برندینگ و مارکتینگ محصول اثر مستقیم بگذارد. حتی می تواند در حیطه دیجیتال مارکتینگ زمینه مناسبی در جهت تولید محتوای بهتر و بیشتر داشته باشد. کانتنت مارکتینگ یا فروش محتوایی با یک ایده و طراحی ایده آل بسته بندی بهتر اتفاق بیفتد.
زمانی که صفر تا صد یک پروسه طراحی و تولید بسته بندی به صورت یک پارچه در یک مجموعه با هماهنگی لازم بین عوامل مراحل مختلف اتفاق بیفتند، ماحصل کار حتما خروجی خوبی خواهد بود. ما در دپارتمان نگار استودیوی مجتمع نگاره، با هماهنگی لازم این مهم را محقق کرده ایم.

افکت های هایبرید، انواع خدمات پس ازچاپ، ماشین آلات به روز دنیا که در دپاتمان نگار چاپ و در مجموعه مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان وجود دارند، به تنهایی قادر به خلق ارزش و بسته بندی مناسب و فاخر نخواهد بود. نگاراستودیو با ایده پردازی، خلاقیت، طراحی و دیزاین استاندارد و تسلط کامل به انواع تکنیک های چاپی می تواند نسبت به پیش تولید استاندارد که پیش نیاز یک تولید موفق و ارزشمند است، تمام و کمال این مهم را به سرانجام برساند و درادامه با نظارت بر روند تولید این مهم را به پایان برساند.

برآورده کردن نیاز برندهای تجاری و غیرتجاری در حوزه های طراحی پیش از چاپ، طراحی دیجیتال، تصویرسازی، دیجیتال مارکتینگ، واقعیت افزوده (AR)، طراحی بسته  بندی، هویت بصری و سازمانی (دفترچه برند)، پوستر، پیکتوگرام، محیطی، تمبر، صفحه آرایی، کاتالوگ و...

امکانـات:

نرم افـزارهای پکیج دیزاینـر، پرینکت، سیگنا استیشـن، اسکو، ماشیـن های پلیت ستر سوپراستـر هایدلبـرگ5/4 ورق، پلاتر8 رنگ و سمپل میکر 

پروژه های این دپارتمان